Grafikerlik mesleğimle beraber sürdürdüğüm fotoğrafçılık, 2003 yılından itibaren profesyonel bir çatı altında Grafik Ofis Ajans ve Şan Fotoğrafçılık olarak hizmet vermektedir.

Otuz beş yılı aşkın deneyim ile yaptığı işleri kreatif bakış açısı ile sunmayı ilke edinmiş biri olarak, fotoğraf ve tasarımı hayatı ile bütünleştirmiş biriyim.

Gelişen teknoloji ile fotoğraf alanında yenilenen bilgi ve tecrübeyi en iyi, en kaliteli şekilde müşterilerime sunmayı prensip edinip kusursuz iş teslimi anlayışı ile çalışmaktayım.

Grafik ve fotoğraf sanat bilgimizi rahmetli dedemiz, Ressam Kemal Borteçin’in bize verdiği sanatsal gene borçluyuz. Gazeteci, ressam ve fotoğraf ustası babamız Zafer Şan Borteçin, vitray ressamı amcamız Cengiz-Tuncay Borteçin’in tecrübe ve bilgilerinden aldığımız feyz ışığında, titiz ve kaliteli çalışmalarımız, farkındalık yaratmak adına, işimizden ödün vermeden sürdürülmektedir. Sahip olduğumuz ve sürekli yenilenmeye açık olan ayrıcalıklar bizi bir çok ticari fotoğrafçıdan ayıran en önemli özelliğimizdir...

En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi, en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı. “Ara Güler”

Herkes fotoğraf çeker ancak herkes profesyonel ticari fotoğraf çekimleri yapamaz!

Hakan Şan Borteçin - Photographer & Art Director